Inapoi la Catalog de Afaceri Afaceri Ghid Afaceri Munca la domiciliu
+ Reply to Thread
Results 1 to 3 of 3

Thread: Idei de afaceri ilegale

Member
    Data inscrierii
    Aug 2010
    Posturi
    55

Idei de afaceri ilegale

Eh, de asta ce ziceti? Am stat putin si m-am gandit daca sa deschid sau nu un astfel de subiect si pana la urma, in spiritul libertatii de exprimare, am decis sa il deschid .

Asa ca lansez o provocare: care credeti ca sunt cele mai profitabile idei de afaceri ilegale la ora actuala?

Junior Member
    Data inscrierii
    Feb 2010
    Posturi
    28

Foarte tare subiectul dar nu cred ca va avea viata lunga, nu stiu de ce dar am impresia ca moderatorul nu il va tolera multa vreme.

Ca sa fiu on topic cred ca afacerile ilegale sunt prea riscante si nu merita. Nu merita sa iti patezi onoarea familiei sau sa iti risti libertatea pentru bani. Parerea mea!

Citat Postat initial de primus Vezi Postul
    Foarte tare subiectul dar nu cred ca va avea viata lunga, nu stiu de ce dar am impresia ca moderatorul nu il va tolera multa vreme.

Ca sa fiu on topic cred ca afacerile ilegale sunt prea riscante si nu merita. Nu merita sa iti patezi onoarea familiei sau sa iti risti libertatea pentru bani. Parerea mea!
    Romanul mereu este INTEGRU, tine la ONOARE, FAMILIE. Ma faci sa rad. Exact asta lipseste acestui popor. Cat despre afacerile ilegale, orice merge atata timp cat platesti mai departe pe cine trebuie. Cele mai profitabile afaceri ilegale sunt la nivel foarte inalt, mai jos...traficul de droguri usoare, prostitutia, furtul calificat si lista poate continua.

+ Reply to Thread